O Noktası Büyütme İstanbul (O-Shot) 

  O noktası büyütme İstanbul yani “O-shot” vajina girişi ve klitoris bölgesindeki uyarımın artırılması için yapılan bir genital estetik işlemdir. Sık sık G noktası büyütme ile karıştırılsa da O noktası büyütme işleminde farklı bölgelere, farklı yöntemle uygulama yapılır. Bu nedenle amaçları benzese de aslında farklı olan iki uygulamadır.

  O noktası büyütme işleminde hem deforme olan vajinal dokuları güçlendirmek hem de daha hassas hâle getirerek cinsel hazzı artırmak amaçlanır. PRP (Platelet Rich Plasma) adı verilen yöntemle yapıldığı için dokuları yenileyici özelliğe sahiptir. PRP uygulaması kişinin kendi kanından alınan platelet hücreleri ile yapıldığı için uygulamanın yan etkileri de yok denecek kadar azdır. İstanbul O noktası büyütme ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz Op. Dr. Mehmet Telek ile iletişime geçebilirsiniz.

  O Noktası Büyütme İstanbul (O-Shot) Nedir?

  Klitoris ve vajina girişindeki dokuların cinsel hazza olan etkisi oldukça büyüktür. Vajinal dokuların hassas olması, cinsel uyarımın da fazla olması anlamına gelir. Böylece kadın cinsellikten daha fazla zevk alabilir. Aynı zamanda yoğunlaşan sıvılar sayesinde cinsel ilişki çok daha kolay bir şekilde gerçekleşir. O noktası büyütme işleminde de vajinal dokuları hassaslaştırmak amaçlanır. Vajina girişi ve klitoris bölgesine yapılan enjeksiyon sayesinde bölgenin sıkılaşması, dokuların yenilenmesi ve uyarımın artması hedeflenir.

  O Noktası Büyütme ve G Noktası Büyütme Arasındaki Fark Nedir?

  Yaygın olarak bilinen G noktası büyütme işlemi, sıklıkla O noktası büyütme ile karıştırılmaktadır. Ancak her ikisi farklı işlemlerdir. Benzer amaçlarla yapılsa da uygulama yöntemleri ve bölgeleri farklıdır:

  • G noktası büyütme işleminde, G noktası olarak da bilinen, vajinanın iç kısmına enjeksiyon yapılır. O noktası büyütmede ise vajina girişi ve klitoris bölgesine uygulama yapılır.
  • G noktası büyütme işleminde hyaluronik asit ya da yağ dolgusu kullanılır. O noktası büyütmede ise PRP işlemi yapılmaktadır. Yani kişinin kendi kanından elde edilen ve yoğunlaştırılan kan plazması kullanılır.

  İstanbul O Noktası Büyütme Kimlere Yapılabilir?

  O noktası büyütme genellikle cinsellikten daha fazla haz almak ve orgazmı kolaylaştırmak isteyen her kadına yapılabilir. Kadın 18 yaşından büyük olduğu ve enjeksiyona engel olabilecek bir rahatsızlığı olmadığı sürece sorunsuz bir şekilde uygulama yapılabilir. O noktası büyütme, genellikle doğum sonrası vajinal bölgede deforme yaşayan kadınlar tarafından tercih edilir. PRP işlemi bölgedeki dokuları yenileyip, sıkılaştırdığı için vajinal bölgede sarkma yaşayan kadınlar da tercih edebilirler.

  İstanbul O Noktası Büyütme Nasıl Yapılır? 

  O noktası büyütme işleminde kişinin kendi kanından alınan, platelet hücreler kullanılır. Bu hücreler, hasarlı dokuların iyileşmesini ve dokuların sıkılaşmasını sağlar. Platelet hücrelerin alınması için ise hastadan az miktarda kan örneği alınır. Santrifüj edilip ayrıştırılan kan hücreleri yoğunlaştırılır. Böylece iyileştirici gücü oldukça fazla olan plazma elde edilir.

  Bu plazma vajinada hedeflenen bölgelere enjekte edilir. Enjeksiyon sırasında ağrı ya da acı hissedilmemesi için lokal anestezik kremler yardımı ile bölge uyuşturulur. Uygulamadan bir süre sonra bölgedeki dokular sıkılaşarak, cinsel hazzın artmasına yardımcı olur.

  İstanbul O Noktası Büyütme (O-Shot) Fiyatları 2021

  O noktası büyütme işlemi, cinsel yaşamı olumlu etkiler. Özellikle dokuların deforme olmasından kaynaklanan orgazm sorunlarında oldukça etkili bir işlemdir. Ameliyat olmadan yapıldığı için de oldukça konforludur. Kişi O noktası büyütme işlemi yapıldıktan hemen sonra evine ve günlük yaşamına dönebilir. O noktası büyütme fiyatları ise hem kliniğe hem de uygulama sürecine göre değişebilir. Eğer ek genital estetik işlemler yapılacaksa, işlemin fiyatları da artabilir. Bu nedenle İstanbul O noktası büyütme fiyatları hakkında daha fazla bilgi için kliniğimizi arayabilir ve randevu alabilirsiniz.

  Open chat